CY01

یک پروژه مسکونی لوکس ، تعبیه شده با تمامی امکانات یک هتل ۵ ستاره در منطقه لانگ بیچ اسکله در فاصله ی ۱۰ دقیقه ای شهر توریستی ٫ دانشجویی فاماگوستا، بستری مناسب را برای سرمایه گذاری‌ موفق ، در یکی از رو به رشد ترین پروژه های قبرس شمالی به وجود آورده است.

این پروژه زیبا، تنها در فاصله ی ۷۰۰ متری از سواحل نیلگون دریای مدیترانه قرار گرفته است و با تلفیقی از زیبایی و سادگی الهام گرفته از معماری رومی در طراحی و سبک راحتی از یک زندگی آرام در کنار یک امنیت ابدی فراهم آورده است.

شروع قیمت از

پوند

توضیحات

این پروژه به علت دارا بودن موقعیت مکانی خاص و همچنین فراهم سازی تمامی امکانات تفریحی برای تمامی سنین ، کاملا مناسب برای گذراندن فصل تعطیلات و اقامت دائم شما و خانوادتان در طول سال است ، از طرفی تنوع در متراژ و پلان ، در این مجتمع بینظیر انتخاب های متنوعی را برای مشتریان خود فراهم کرده است .

این پروژه خاص دارای انواع آپارتمان ، از جمله واحد های استودیو ای ، ۱ خوابه ، ۲ خوابه ، ۳ خوابه و پنت هاوس برای هر بودجه ای در دسترس میباشد.

شرایط پرداخت

شرایط پرداخت بسیار آسان به صورت اقساط بلند مدت و بدون بهره و البته انعطاف پذیری شرکت سازنده از مزایای خرید ملک در این پروژه است.

۳۰ درصد پیش پرداخت و مابقی اقساط ۲۴ ماهه بدون بهره/p>

اطلاعات پروژه


منطقه

اسکله

شهر

فاماگوستا

نوع پروژه

ساحلی/مسکونی آپارتمانی

متراژ واحد ها از

۴۲ الی ۲۰۰ متر مربع

تعداد فازها

۴

مساحت زمین

۱۶۷,۰۰۰ متر مربع

فاصله تا دریا

۲۰۰ متر

فاصله تا مرکز شهر

۲۰ الی ۲۵ دقیقه

امکانات

استخر بزرگ روباز و سرپوشیده
مهد کودک
حمام ترکی
سونا خشک و بخار
یوگا و استدیو پلاس
خدمات خانگی
زمین والیبال و بسکتبال
خشکشویی
نگهبانی 24 ساعته