رشته دندان پزشکی NEU

دانشکده دندان پزشکی NEU در سال 2007 با کمک و همکاری دانشگاه آنکارا دایر شده است. دندان پزشکی به صورت دکتری حرفه ای 5 ساله  Doctor of Dental Surgery DDS می باشد که به دو زبان ترکی و انگلیسی تدریس می شود.

شهریه قابل پرداخت: دندانپزشکی انگلیسی ، با تخفیف ویژه سالانه 6960  یورو هر ترم 3480  یورو  شرط داشتن دیپلم علوم تجربی و معدل بالای 16

همچنین علاقه مندان می توانند در 8 گرایش تخصص دندان پزشکی ادامه تحصیل دهند.

نام رشته کارشناسی ارشد دکتری Phd
شناخت دهانی و رادیولوژی *
 جراحی دهان و فک و صورت *
تخصص لثه *
   تخصص ریشه‌درمانی *
دندانپزشکی جراحی بازیابی و ترمیم *
  تخصص پروتز *
تخصص ارتودنسی *
پدودونتیکس *

کلاس های درسی، آزمایشگاه ها و کلینیک ها مدرن ترین تکنولوژیها برای احتیاجات آموزش دندانپزشکی مجهز شده اند. کاشت دندان، بیحسی دندانپزشکی، دندانپزشکی جلوگیری کننده، دندانپزشکی لیزر تراپی و تسکین در هوشیاری برای کودکانی که در معالجات دندانپزشکی همکاری نمی کنند و افراد بزرگسال ناتوان و فلج و همچنین برای افراد خاص دیگر ،که هم از نظر آموزشی و کلینیکی برنامه ریزی شده وهم در دانشکده در اولویت قرار دارد. به عنوان یک واقعیت شناخته شده ، فقدان ” واحد ناتوان ها” و تاثیر آن در بسیاری از کلینیک ها ، پلی کلینیک ها و بیمارستان ها بطور خاصی در کلینیک های دانشکده دندانپزشکی دانشگاه خاور نزدیک طراحی، فراهم و تجهیز شده اند.

سیستم های تصویر برداری دندان اخیرا توسعه و تکمیل یافته مانند: توموگرافی دیجیتال دندانی و سیستم های رادیولوژی دیجیتال دیگر که میزان قرار گرفتن مریض در معرض اشعه را محدود و یا کاهش می دهد و برای مراقبت دندانی پرسنل در دانشکده بطور پیشرفته ای تجهیز شده اند.با این وجود، دانشکده سیستم دیتا و روش های IT مخصوص به خود را دارد که میزان راحتی وآرامش فراوانی به منظور پذیرش مریض ها فراهم می کنند.

برای اطلاع از مدراک مورد نیاز جهت ثبت نام اینجا را کلیلک کنید.

این دانشکده عضو انجمن JCI می باشد.

Memberships and Accreditations

JCI – Joint Commission International (ACCREDITATION COMPLETED)

اعزام دانشجو به ترکیه

اگر متقاضی تحصیل با کمترین هزینه ها هستید. اعزام دانشجو به ترکیه یک گزینه ی مناسب است. با توجه به شرایط مناسب و هزینه های پایین تحصیل در این کشور افراد زیادی تمایل دارند که تحصیلات آکادمیک خود را در ترکیه دنبال کنند.
افرادی که تمایل دارند در ترکیه یا هر نقطه دیگر از دنیا به تحصیل بپردازند باید از طریق قانونی اقدام نموده، برای موفقیت در این مسیر بهتر است با افرادی مشورت کنید که در این زمینه تجربه و تخصص دارند در حال حاضر موسسه اعزام دانشجو به سراسر نقاط دنیا در ایران فعالیت می کنند. این موسسات ضمن ارائه مشاوره رایگان شما را در خصوص اعزام دانشجو به ترکیه، شرایط تحصیل، مراحل اخذ ویزا گذراندن آزمون هایی که قبل از پذیرش باید بگذرانید یاری خواهد کرد.

شرایط عمومی اعزام دانشجو به ترکیه

اعزام دانشجو به ترکیه نیز شرایط خاص خود را می طلبد. همان طور که مستحضرید ترکیه یک کشور آسیایی اروپایی است که 82 میلیون نفر جمعیت دارد. زبان اصلی مردم این کشور ترکی است، استانبول بزرگترین شهر کشور ترکیه است. از آن جا که ترکیه یکی از همسایگان ایران محسوب می شود گزینه مناسبی برای اعزام دانشجو نیز است.
انتخاب ترکیه به عنوان مقصد برای تحصیل دلایل زیادی می تواند داشته باشد اولین دلیل پایین بودن هزینه ی تحصیل و زندگی در این کشور است. امکان تحصیل به زبان انگلیسی را نیز به آن اضافه کنید. تحصیل در دانشگاه های برتر ترکیه به شکل رقابتی است. به علت هزینه پایین تحصیل متقاضیان اعزام دانشجو به ترکیه معمولا از کشور های همسایه این کشور نظیر ایران و عراق است. این دلایل باعث شده که آزمون های ورودی در این دانشگاه ها بسیار دشوار باشد.

بورسیه تحصیلی ترکیه

در پذیرش از سوی دانشگاه‌ ها، اولویت با دانشجویانی است که از افتخارات و موفقیت‌های علمی بیشتری برخوردار باشند. مصاحبه به صورت حضوری در سفارت یا کنسول‌گری کشور ترکیه در کشور مبدأ انجام می‌شود؛ چنان چه تعداد دانشجویان کم باشد یا سفارت ترکیه در کشور مبدأ وجود نداشته باشد، مصاحبه به صورت اینترنتی صورت می‌گیرد.دانشجویانی که موفق به اخذ بورسیه‌ی کشور ترکیه می‌شوند، کمک هزینه‌ی مسافرت برای ورود به کشور ترکیه برای آغاز دوران تحصیل و خروج از کشور ترکیه، بعد از فارغ التحصیلی را دریافت خواهند کرد.