بهترین منطقه برای خرید ملک در تمام دنیا 

فوریه 28, 2022
0 نظر

بدون شک اگر تصمیم  به خرید ملک در قبرس شمالی را در سر دارید و یا پیش از این در خصوص آن مطالعه کرده اید نام منطقه ی لانگ بیچ را شنیده اید. در این مقاله درباره منطقه ی جذاب و محبوب لانگ بیچ و خرید ملک در این منطقه از قبرس شمالی توضیحاتی ارائه می گردد.

بهترین منطقه برای خرید ملک در تمام دنیا از نگاه مجله فوربز آمریکا

در ابتدای سال 2021 مجله فوربز آمریکا لانگ بیچ را در صدر بهترین مکان های خرید ملک در دنیا معرفی کرد. با مطالعه ی مقاله ی منتشره در مجله ی فوربز و دلایل ذکر شده در آن درمیابیم که دلایل عنوان شده همان مواردی است که در مقاله ی مزیت های خرید ملک در قبرس شمالی در همین سایت موجود است. با این حال آرامش و امنیت، امکانات رفاهی، هزینه ی مناسب و … از مهمترین دلایل این معرفی قلمداد می شدند.

موقعیت مکانی منطقه ی لانگ بیچ

منطقه ی لانگ بیچ که بیشتر با عنوان ساحل لانگ بیچ هم شناخته می شود یک منطقه ی توریستی نزدیک به شهر اسکله است. این منطقه یک نوارا حدوداً سه کیلومتری در امتداد ساحل زیبای دریای مدیترانه از مسیر شهر اسکله به سمت شهر فاماگوستا است. این منطقه حدوداً 35 کیلومتر با فرودگاه بین المللی ارجان و حدود 12 کیلومتر با شهر فاماگوستا فاصله دارد، همینطور شما در 45 دقیقه ای می توانید به شهر گیرنه برسید. از نظر دسترسی به مناطق تفریحی و توریستی و تاریخی این مکان دارای مرکزیت قابل تاملی است.

تفریحات در منطقه ی لانگ بیچ

مهمترین تفریح در این منطقه وجود دریای زلال مدیترانه است. مکانی بینظیر برای گذراندن روزهای هفته برای تمام سنین. همینطور  این منطقه دارای پیست ویژه ی دوچرخه سواری، پارک بازی کودکان، پارک ورزش بزرگسال، محل پیاده روی در امتداد دریا، شنا در دریای زلال مدیترانه، گرفتن حمام افتاب روی شن های طلایی، شاتل سواری برای عاشقان سرعت روی آب، فلای بورد (پرواز بر فراز دریای قبرس) اسکی روی آب، جت اسکی، قایق سواری و همینطور غواصی از دیگر تفریحات موجود در این منطقه هستند. ساحل لانگ بیچ در کنار هتل های مدرن واقع شده است که این مهم به خودی خود یک ویژگی ممتاز برای این منطقه محسوب می شود.

خرید ملک در منطقه ی لانگ بیچ قبرس شمالی

پروژه های بسیار زیادی در این منطقه تکمیل شده و یا در حال ساخت هستند. کثرت این پروژه و تنوع ملیت های گوناگون در کنار هم سبب شده تا شما بتوانید با آرامش در این منطقه زندگی کنید. در مجتمع های این منطقه امکانات بسیار مناسبی برای ساکنین تعبیه شده است.

این امکانات باعث شده تا صنعت گردشگری در محدوده ی لانگ بیچ رونق بسیار بیشتری به نسبت دیگر مناطق قبرس شمالی داشته باشد. همچنین این موضوع دلیل افزایش روز به روز املاک و مستغلات در لانگ بیچ است.

در ابتدای سال 2021 مجله فوربز آمریکا لانگ بیچ را در صدر بهترین مکان های خرید ملک در دنیا معرفی کرد. 

پیام بگذارید